Stav


Doprava po celom svete
Zadarmo Vracia
Podpora 24/7

1pcs 6-12V Mini Ponorné Vodné Čerpadlo Výťah, 5M, Prietok 600LPH Dlhá životnosť, Nízka hlučnosť Absolútne bezpečnosti Pre auto obehu

SKU: w474

1pcs 6-12V Mini Ponorné Vodné Čerpadlo Výťah, 5M, Prietok 600LPH Dlhá životnosť, Nízka hlučnosť Absolútne bezpečnosti Pre auto obehu 0 0 0 Recenzie

€21.00 €18.90

Popis produktu
Štítky

1k0965561j, v obehové čerpadlo, Membránové Čerpadlo, 220v membránové čerpadlo, 12v auto elektrické vodné čerpadlo, membrána mini čerpadlo, obehové čerpadlá, obehové čerpadlo prepínač, 220v membrána vodné čerpadlo, obehu potravín čerpadla.

1pcs 6-12V Mini Ponorné Vodné Čerpadlo Výťah, 5M, Prietok 600LPH Dlhá životnosť, Nízka hlučnosť Absolútne bezpečnosti Pre auto obehu

Funkcie

Toto je vysokej kvality, vyrobené DC ponorné čerpadlo

Postavený striedavý motor tak, aby tichšie a vydrží dlhšie ako non-striedavé čerpadla, plus, nebude generovať elektrický spark, ako non-striedavé čerpadla robí,tak je to bezpečnejšie, môžu byť použité na čerpadlo oleja (horľavé kvapaliny)

Super dlhý pracovný životnosť (viac ako 30000 hodín),-bez údržby

Malé rozmery, nízka spotreba, nízka hlučnosť (menej ako 40dB)

Ponorné a úplne vodotesný, ľahko nainštalovať a používať

Môže byť použitý na čerpanie Vody, liehu, nafty, alebo iných kvapalín s dobrou pohyblivosťou

Rôzne zdroje napájania: solárny panel, DC elektrický zdroj a batériu

Špecifikácie:

Prevádzkové napätie :6-12V (u viac than12V sa neodporúča), aktuálne 1.65 v 12Vdc, Max statickej hlavy 5meters, Max horizontálne prietok 600L / H (Ultra úspora energie)

Materiály: teleso Čerpadla s vysokou teplotou-dôkaz plastového materiálu. Vysoká pevnosť a odolné nerezovej ocele hriadeľ.

Štruktúra: štyri prísavky na dne, je možné ich ľubovoľne stanovené na hladký povrch.

Napájací kábel: priemer 3.0 MM vodotesné kola drôt dĺžky 2 metrov a nepremokavé konektor.

Veľkosť produktu: 82.5 MM * 86.5 MM * 41.5 MM (vrátane vody vstup a výstup)

Čerpadlo zásuvky priemer: (1/2 závit) OD 20 MM, ID12MM

Vstupe do čerpadla priemer: (1/2 závit) OD 20 MM, ID12MM

Vhodné médium: voda, olej a iné acidobázickej riešenie. (Využitie pôdy pri čerpaní kyslé tekutiny, ponorné inštalácie sa neodporúča v tomto prípade)

Max. Prevádzková Teplota: odolnosť proti vysokej teplote 100 stupňov. Čerpadlá môžu potápať pri izbovej teplote, využívaní pôdy pri vysokej teplote(>65C).

Dno so štyrmi prísavky, môže byť ľubovoľne stanovené na hladký povrch.

Aplikácie:

Výrobky môžu byť široko aplikované na ohrievač vody pod tlakom inštalatérske matrace, teplej vody

obehové čerpadlá, masáž chodidiel vaňou, zvlhčovače, klimatizačné zariadenia, práčky,

malého rozsahu, zavlažovanie, zdravotníckych zariadení, chladiacich systémov, vykurovacieho systému, procesov fontána

čerpadlo, potravinárskom sektore, solárne ohrievače vody, čerpadlá, zariadenie a vybavenie vody cirkulačné čerpadlo, práčka obehové čerpadlo, soilless pestovanie, sanitárne čerpadlá, atď.

Package Zahrnuté

1pcs x 800/800A-D 12V Micro Striedavé DC Čerpadla

Ako si Vybrať čerpadlo:

1. Uistite sa, že pracovné napätie, prúd, hlavu a prietoku. Max hlavy znamená statickej hlavy. Čerpadlo môže výťahu, do maximálnej výšky, keď nie je toku. Ak chcete, špeciálne toku na špeciálne výška, musíte si vybrať viac hlavu vyšší ako výška, ktorú chcete čerpadla.

2. Uistite sa, že rozmer(závitové rozhranie alebo nie, smer a priemer výstup a vstup).

3. Pracovné prostredie(teplota a stredná).

4. Ostatné funkčné požiadavky, ako je čas control, riadenie pohybu, regulácia tlaku, prietoku ovládanie a nastavenie rýchlosti.

POZNÁMKA keď používate:

1 Práca v cez-napätie je zakázané. Napätie môže byť vysoko viac než menovité napätia pre Batérie s viac ako 5AH na plnú kapacitu, ak nie je napätie-obmedzenie opatrenie. Pls test napájacieho napätia pred prácou, ak nie ste istý o ňom.

2 Bez priameho zdroju Napájania.

3 O Max statickej hlavy. Čerpadlo s 1.8 m hlavu neznamená, že to môže sprej, ako vysoko, ako 1,8 m, ak pripojenie s napájaním. Skutočný priemer hlavy je, že vertikálna výška vodného stĺpca v odbere. Sprej na hlavu, je oveľa nižšia ako vedúci.

4 Regulované napájanie a spínanie napájania sú odporúčané pre viac ako 0,8 A na určitý priestor.

5 Čerpadlo nie je povolené demontáž neoprávnené. Keramická hriadeľ a rukáv je práve nainštalovaný a je to ťažké pre non-profesionáli na opätovné zmontovanie. Nie sme zodpovední za problémy s kvalitou spôsobená.

6 Ferromagnetic nečistoty a častice by nemali byť v čerpadla pre ovplyvňujú magnetické servomotora a ložisko trenie. Čerpadlo by malo byť ihneď vyčistené pri preprave médium, ktoré je jednoduché kryštalizovať alebo zrazenina( Čistá prevádzka: čerpanie čistej vody pre 1min). Pls filter predmety pred vstup pri čerpaní kvapalín s pevnými časticami.

Existuje niekoľko poznámok o používaní čerpadla produktu:

1, ako mikro striedavé dc čerpadla, územného alebo ponorné inštalácia môže byť aj ÁNO, ale to nemôže byť self-priming, len sa uistite, že tekutina môže aktívne tokov prechádzajúcich cez vstup/výstup, pretože čerpadlo pracuje prostredníctvom odstredivej sily vysokej rýchlosti otáčania obežného kolesa vo vnútri (push/hod tekutiny von). Žiadne dlhé-čas suché práce bez tekutiny, alebo môže poškodiť čerpadlo.

2, napätie napájania musí byť stabilné a oveľa vyššie napätie je zakázané ho používať, alebo čerpadla obvody vo vnútri môže byť spálené.

Priamo spojený s solárny panel ako napájanie nie je odporúčané pre skutočné vol. napájania nie je stabilná a zmenu spolu s prostredím, ako sú sunrise, atď; aj, ak batéria s kapacitou viac ako 5Ah je použitý ako zdroj energie, pre-meranie skutočné napätie sa odporúča. Je to preto, lebo skutočné napätie batérie môže byť oveľa vyššie než menovité napätie, keď je batéria úplne nabitá & bez napätia-obmedzenie funkcie. Venujte prosím pozornosť.


 • Štruktúra: Jednostupňové Čerpadlo
 • Rozmer vstup a výstup: (1/2 závit) OD 20 MM, ID12MM
 • Kvapaliny môže byť čerpaný: voda, olej, kyseliny a zásady riešenia, atď.
 • Aplikácia: Ponorné
 • Použitie: Voda
 • Max Prietok: 600L/H
 • Tlak: Nízky Tlak
 • Max. Pracovný Prúd: 1650mA
 • Štandardné alebo Neštandardné: Neštandardné
 • Nepremokavé Triedy: IP68 (vhodný pre ponorné zariadenia)
 • Moc: elektrické
 • Číslo Modelu: 800/800A-D-12V DC
 • Palivo: Elektrina
 • Teória: Odstredivé Čerpadlo
 • Hmotnosť: 250g
 • Pracovná Teplota Kvapaliny: 0C-65C
 • Max statickej hlavy: 5M
 • Veľkosť: 82.5MM * 86.5MM * 41.5MM (including water inlet and outlet)
 • Pracovné napätie : 6-12Vdc(12v dc odporúča)

0

0 Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Súvisiace

Mini Kefa Membránové Čerpadlo Vzduch Vákuové Čerpadlo, 3V/6V Vákuové Tlak -30kPA Doprava Zadarmo

Funkcia: Menovité napätie: 3V/6V Aktuálne: Stupeň vákuum: - 20-30kpa Prietok vzduchu: 3.2 LPM Prietok vody: >=200 ML/MIN Hluk: Zásuvky: 3 mm Životnosť: 10000-krát (5s o, 5s off) Meranie: 37x18.5x10mm To môže byť použitý pre vzduch

zľava

€8.40

Súvisiace

DC 100KPA Kompresor Mini Vysávač PumpVacuum Sacie 1L/Min Prietok Vzduchu 3V/6V9V/12V/24V

mini elektrické čerpadlo vzduch Perfomance parameter mini elektrické čerpadlo vzduch BEA01 Tlak : 100KAP Vákuum : 50kpa Prietok : 1L/Min Výkon(W):1W BEA02 Tlak : 120KAP Vákuum : 60kpa Prietok : 2 L/Min Výkon(W):2W Poznámka: Zvyčajne náš čerpadlo má 4 druhy napätie:6V, 9V,12V a

zľava

€11.68

Súvisiace

Yongheng 110v/220v Kompresor motora

Yongheng 110v/220v Kompresor motora Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte sa opýtať.

zľava

€21.01

Súvisiace

50~400 ml/min, 24V Peristaltické Čerpadlo, Reverzibilné Striedavý Motor, Výmenné Hlave Čerpadla & PharMed Peristaltické Trubice

Vieme, Peristaltické Čerpadlá!!! Ponúkame na Zákazku servis a Technickú Podporu 24 hodín každodenné Sme Pôvodnú Výrobu s viac ako 30 rokov skúseností a certifikáciu ISO9001. OEM, ODM, a na Zákazku sú vítané! Vzorky budú k dispozícii pre FedEx vyzdvihnúť zo Honlite továreň v Číne, 3 dni po platby prijaté. Čerpadlo

zľava

€47.91