Stav


Doprava po celom svete
Zadarmo Vracia
Podpora 24/7

1000pcs/veľa optický trubice 6.0*5,5 mm optického Kábla na Ochranu Rukávy FTTH zmršťovacej spájať chránič pre Drop Kábel

SKU: w444

1000pcs/veľa optický trubice 6.0*5,5 mm optického Kábla na Ochranu Rukávy FTTH zmršťovacej spájať chránič pre Drop Kábel 5 5 1 Recenzie

€21.01 €19.12

Popis produktu
Štítky

ethernet konektor, gotická bielizeň, vlastné logo neon, ftth nástroj, 8p8c adaptér, splice protector, optický trubice, vlákna vonkajší, optický kábel singlemode, optický tepla.


  • Číslo Modelu: splice protector
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Kompatibilné: TP-link
  • Veľkosť: 20cmx20cmx20cm
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: Joinwit
  • Typ Konektora: Hybrid

5

1 Recenzie

Napísať recenziu
5: 5

Отличный товар, рекомендую. Быстрая доставка

2020-08-19 - Dashapermyakovka

Súvisiace produkty

Súvisiace

SC/APC Žena na SC/UPC Muž Adaptér Vlákniny Konektor Káblová Spojka pre UPC OTDR test APC kábel

SC/APC Žena na SC/UPC Muž Adaptér Vlákniny Konektor Káblová Spojka

zľava

€5.88

Súvisiace

JYTTEK SMA905 na SMA905 SingleMode Duplex Optický Patch Kábel

Popis: SMA 905, aby SMA 905 Duplex Optický Patch Kábel Typ: Fiber Patch Kábel Konektor A: SMA 905 Duplex Konektor B: SMA 905 Duplex Core / Krytiny: 50/125µm alebo 62.5/125um Vlákno Strand Počet: 2 Pramene Jacketing: OFNR , 3.0 mm Vonkajší Priemer Životné prostredie:

zľava

€26.89

Súvisiace

RP-SMA 2.4 GHz 25 DBi Yagi Bezdrôtové siete WLAN WiFi Anténa Pre Modem PCI Karta Router Podpora

Popis : 100% Zbrusu Nový Vysoká Kvalita Toto je univerzálny vysokovýkonný smerové antény WiFi. Jednoduchá inštalácia, dobre vyzerajúci. Špecifikácie : Farba : Strieborná Dĺžka kábla : 150 cm Šírka pásma : 2400MHz Maximálny Výkon-W

zľava

€5.49 €3.35