Stav


Doprava po celom svete
Zadarmo Vracia
Podpora 24/7

Hra Dead Rising 4: Frank je veľký balík (PS4) použitý (RUS sub)

SKU: w10226

Hra Dead Rising 4: Frank je veľký balík (PS4) použitý (RUS sub) 0 0 0 Recenzie

€11.43

Popis produktu
Štítky

PS4, laser ps4, fotoaparát thumb, disk ps4, 5 playstation, pre ps4 hry, dead rising 3 box, diskový ukladací priestor veža, ps4 skrutka nastavenie, dobe ps4 pro.

Dead Rising 4: Frank je veľký balík -najviac kompletný verzia zombie bojovník v otvorenom svete, od Capcom studio. Hlavné dobrodružstvo bojovník s živých mŕtvych Frank dopĺňa rôzne režimy, nové kostýmy, ako aj exkluzívne vybavenie a zbrane na zabíjanie zombie.

Návrat Frank

Frank West nemal dosť trpezlivosti počas prvej zombie incidentu. Freelancer Fotograf, a teraz profesor na vysokej škole, sa vracia ako protagonista série Exen s zombie v otvorenom svete. Keď sa prebudí z nočná mora na začiatku hry, Frank dostane správu od jeho chránenec Vic Chu, a dve ísť do mesta william. Západ si myslí, že idú hrať minigolf, ale Chu odhaľuje skutočný účel návštevy-vyšetrovanie tajnú vojenskú základňu, na ktorej experimenty boli vykonané na ľudí. Akonáhle ste vo vnútri základne, Frank čoskoro zistí sám v rovnakej situácii ako pred niekoľkými rokmi-jeden v nákupnom stredisku plné zombie.

Funkcie:

Frank West je nové dobrodružstvo. V štvrtej časti série, hráči budú mať kontrolu nad obľúbeného hrdinu z prvej hry-Frank West. Hrateľnosť nadväzuje na tradície série a drží na troch základoch: výskum, crafting a bitky. Budete sa musieť vrátiť späť k William Mall, boj proti zombie, a použiť tie šialené zbraň môžete vytvárať proti nim.

Fotografovanie. Fotografie hrá veľkú úlohu znova, pretože Frank je fotograf. Západ môže používať fotoaparát preskúmať prostredia (napríklad, nájsť dôkaz)-to vám pomôže prejsť hru, a tiež umožňuje diverzifikovať hry s zábava selfies.

Najúplnejšie vydanie hry vo verzii Frank je veľký balík. V súlade s názvom, hra je zviazaný s obsahom. Okrem hlavného herný režim, budete dostávať v tomto vydaní všetky sťahovateľného obsahu vydané pre Mŕtvych Stúpa 4 (osadenie stuffer Dovolenku Pack). Nové obleky (zo série Street Fighter) a unikátne predmety zariadení (candy cane kuše, slicecycle, Sir-ice prisahám) sú tiež k dispozícii.


  • Pôvod: RU(Pôvodu)
  • SONY Model: PLAYSTATION4
  • Názov Značky: ŽIADNE
  • Kompatibilné Značka/Model: Sony

0

0 Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Súvisiace

Hra NHL 14 (PS3) používané

NHL 14 Pre PlayStation 3-nová verzia populárnej série hokej simulátory. Vývojári opäť urobil zlepšenia kvality grafické zobrazenie toho, čo sa deje na obrazovke a ukončené fyziky správanie športovcov, kluby, podložky. Hra pridaný nový režim žiť život , v ktorej môžete vytvoriť svoj vlastný

Video Hry

€6.28

Súvisiace

Hra Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS3) používané

Stop Nový svetovej vojny v pokračovanie Slávnej série vojenských strelec Hovor Of Duty: Modern Warfare 2. Hra Proces novú iteráciu sa stal ešte viac Rôznorodé, a etapy scény Vám cítiť sa ako znak High-rozpočet Hollywoodskej produkcie. Moderné Vojny Jeden Kampaň hry pokračujú udalosti Pôvodný päť

Video Hry

€10.32

Súvisiace

SpongeBob: Bitka O Bikini Bottom - Rehydrované Prepnúť video hry Koch Media Nintendo Prepnite sa Dobrodružstvo & Platformy

EAN 9120080075871 Ste pripravení? Táto classic je späť, úplne prepracovaný, vo všetkých jeho načechraný nádhera. Hrajte ako SpongeBob, patricio a Arenita a ukázať zlo, Planktón, že zločin sa vypláca aj menej ako Pán krab. Chcete uložiť Bikini Bottom od mnohých nekontrolované roboty s vašej mocnej

Video Hry

€33.06

Súvisiace

16Bit Hry ** Contra Duchov ( Japonsko NTSC-J Verziu!! Krabica+Návod+Kazety!! )

16Bit Hry ** Contra Duchov ( Japonsko NTSC-J Verziu!! Krabica+Návod+Kazety!! ) Rovnako upozorňujeme na túto hru pak je reprodukcia, nie je originál, hlúpy kupujúci nekupujte!! Balík obsahuje: 1x ( Krabica+Návod+Kazeta )

Video Hry

€25.21